EN FA

تقدیر مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان از مردم استان

1403/01/07 تعداد بازدید: 57
print

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان با انتشار بیانیه‌ای، حرکت پرشور مردم خوزستان در اطعام یک میلیون نفری ضیافت علوی و جشن کیلومتری اهواز امسال را بی سابقه و بی نظیر اعلام و آنها تقدیر کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان، حجت الاسلام مهدی اخوان صباغ با انتشار بیانیه‌ای، حرکت پرشور مردم خوزستان در اطعام یک میلیون نفری ضیافت علوی و جشن کیلومتری اهواز را بی سابقه و بی نظیر اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: «مردم عزیز خوزستان، حماسه بیاد ماندنی حضور با صلابت و پرشور شما در بزرگداشت دهه امامت و ولایت، برگ زرین دیگری بر افتخارات شما مردم انقلابی و ولایی افزود، یک بار دیگر شناخت و اعتقاد خود نسبت به جایگاه ولایت و امامت را بر همه‌ی جهانیان نشان دادید، به اثبات رساندید که می‌شود با تکیه بر شما مردم عزیز کارهای بزرگی را تا نقطه‌ی مطلوب پیمود».

در این بیانیه تصریح شده است: «از پخت یک میلیون پرس غذای متبرک علوی و توزیع بین مستمندان و نیازمندان تا مراسم‌های بزرگ کیلومتری از اهواز تا دیگر شهرستان‌های استان خوزستان همه و همه گواهی روشن بر دلدادگی مردم نجیب ایران به ولایت اسدالله الغالب علی بن ابیطالب است».

در این بیانیه آمده است: «اینجانب ضمن خشوع به درگاه خداوند حی سبحان، سپاس و تحسین خود را به پیشگاه شما تقدیم می‌کنم».

در این بیانیه گفته شده است: «بر خود لازم می‌دانم از حضور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران، شوراهای هیئات مذهبی، خادمان مواکب، مساجد، بسیجیان قهرمان، روحانیت و سادات جلیل القدر، ائمه جمعه و جماعات، خیرین بزرگوار، مسئولین استانی و شهرستانی، نیروهای نظامی و انتظامی، عشایر سختکوش و زحمتکش، شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران، کسبه و بازاریان، فرهنگیان، دانشجویان، دانش آموزان و بویژه عوامل اجرایی ویژه برنامه ضیافت علوی و مهمونی کیلومتری تقدیر و تشکر نمایم».

نظرات

 نام:
*نظر:
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک